В последен мач от четвъртия кръг на испанската Примера дивисион отборите на Спортинг Хихон и Сарагоса завършиха при резултат 1:1.

Двубоят, който се игра пред около 20000, премина изключително равностойно и логично двата тима поделиха точките.

Резултатът в мача откри Де Кастро от състава на домакините с точен изстрел в 29-ата минута на срещата. До края на първото полувреме футболистите на Сарагоса имаха два отлични шанса за изравнително попадение, но гол така и не падна. Това се случи в началото на втората част, когато Акуилар възстанови статуквото. До края на двубоя двата тима повече се опитваха да не загубят срещата, отколкото да спечелят трите точки.

След поделените точки отборът на Хихон заема 11-ата позиция във временното класиране, докато Сарагоса е на 16-то място.