Последният в класирането на испанската Ла Лига Гранада продължава да търси първа победа в първенството. В мач от 11-ия кръг Гранада завърши наравно 1:1 с гостуващия Депортиво Ла Коруня.

По този начин Гранада остава единствения отбор без победа от началото на сезона в Испания с 4 точки от 4 равенства. Депортиво пък се изкачи с една позиция в подреждането и вече е на 16-о място с 10 точки.

И двата гола в двубоя паднаха през втората част. В 64-ата минута Флорин Андоне бе изведен зад защитата на домакините. Първоначалният му удар бе спасен от вратаря Очоа, но при добавката румънецът откри резултата.

Гранада обаче не падна духом и в 81-ата минута изравни. При едно изпълнение на корнер Давид Барал се извиси над всички, но ударът му с глава намери напречната греда. След това вратарят на домакините Пжемислав Титон също показа страхотен рефлекс, за да не допусне гол при добавката, но топката попадна отново у Барал, който от минимален ъгъл направи резултата 1:1.

До края на мача и двата отбора потърсиха трите точки, но нов гол така и не падна.