Футболистите на Реал Мадрид сплотиха колектива с вечеря Gulliver/Getty Images
Футболистите на Реал Мадрид сплотиха колектива с вечеря

Футболистите на Реал Мадрид сплотиха колектива с вечеря в ресторанта „Фокс“ в испанската столица.

Любопитен факт е, че Карло Анчелоти и хората от треньорския му щаб не присъстваха на вечерята.

Играчите на Реал Мадрид се събраха и по повод рождените дни на Хесе и Пепе, които бяха през седмицата.

Футболистите на „белия балет“ демонстрираха добро настроение.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google