Самуел Ето`о отбеляза два гола за победата на Барселона с 4:0 като гост на Реакреативо в мач от 27-я кръг на Примера дивисион в Испания.

Камерунският нападател откри още във втората минута на срещата, след като оползотвори пас на Деко и от над 20 метра прехвърли вратаря на домакините. Още два гола паднаха през първото полувреме. Джанлука Дзамброта се разписа в 38-та минута, когато, отново след подаване на Деко, успя да прати топката в мрежата от десния ъгъл на вратарското поле. Само две минути по-късно Ето`о направи 3:0, когато Силвиньо центрира отляво и го намери в непосредствена близост до гол линията, и голмайсторът не сгреши.

Барселона доминираше напълно и през второто полувреме, като Лионел Меси увенча добрата си игра с гол в 86-та минута. Аржентинският нападател се разписа след брилянтна индивидуална акция и оформи крайното 4:0.