Два от стабилно представящите се отбори в Примера дивисион Еспаньол и Леванте не успяха да се победят и завършиха 0:0 в мач от 29-я кръг на Примера дивисион, който се игра на „Корнея-Ел Прат“.

През първото полувреме домакините доминираха, но трудно успяваха да стигнат до чисто голово положение.

Кейлър Навас направи добро спасяване в 26-та минута след удар на Серхио Гарсия.

В края на първото полувреме Родас можеше да изненада домакините, но ударът му не намери очертанията на вратата.

През второто полувреме играчите на Леванте успяха да изравнят играта.

В 82-та минута те имаха претенции за дузпа за нарушение на Колото, но съдията подмина ситуацията.

Леванте завърши мача с човек по-малко, след като Касадесус бе изгонен с директен червен картон в 89-та минута за грубо нарушение срещу Кордоба.

Въпреки това Еспаньол не успя да стигне до победен гол в последните секунди на срещата.

След това равенство двата отбора имат по 37 точки, като Еспаньол се намира на осмо място, а Леванте на девето.