Бившият национален селекционер на Испания Висенте дел Боске се застъпи за наставника на Реал Мадрид Зинедин Зидан. Специалистът говори след поражението на Кралския клуб от Селта Виго с 1:2 в първия четвъртфинал за Купата на Краля, като изрази мнение, че френският треньор върши работата си добре.

„Зидан се справя много добре и разполага със страхотен състав. От това, което показа – той приема по еднакъв начин и загубите, и победите“, започна Дел Боске

„След първия мач на Реал Мадрид със Селта, Селта минава напред. Но остават още 90 минути във Виго. Селта играе добър футбол, но Реал разполага със страхотен състав и има сили за обрат. Все пак трябва да отчетем постигнатото от Селта на „Бернабеу“, добави Дел Боске.

Реваншът между Селта и Реал е на 25 януари от 22.15 часа.