Дел Боске: Аз съм виновен за провалите Reuters
Дел Боске: Аз съм виновен за провалите

Селекционерът на Испания Висенте Дел Боске обвини себе си за провалите на „ла фурия” в последните две проверки на иберийците. Испания претърпя две срамни последователни поражения в контроли, съответно от Аржентина и Португалия. В първия мач световният шампион отстъпи с 1:4, а във втората проверка загубата бе още по-тежка – 0:4.

Според Дел Боске именно той е основният виновник за слабите игри на „ла фурия” напоследък.

„Вероятно аз съм най-виновният човек. Не го казвам, за да се правя на мъченик, а защото не успях да мотивирам достатъчно добре футболистите си”, коментира Дел Боске.

„Имахме два много сериозни мача, от които не спечелихме нито точки, нито престиж”, заяви още специалистът.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google