Бетис допусна гол в последните минути на срещата със Селта Виго и така двата отбора си разделиха по една точка, завършвайки 3:3.

Селта поведе в 15-ата минута чрез Иаго Аспас след страхотен пас на Даниел Вас. В края на полувремето обаче Бетис успя да изравни.

Реферът отсъди дузпа в полза на "зелено-белите", а Рубен Кастро се нае с реализирането й, и не сгреши (1:1).

В началото на втората част Антонио Санабриа даде преднината на Бетис, след грешка в защитата на Селта.

В 62-ата минута обаче Аспас отново намери топката и  след добро отборно отиграване вкара от близко разстояние за 2:2.

Десет минути по-късно Бетис отново поведе чрез Херман Песея (3:2). Песея намери вратата отправяйки страхотен удар след центиране.

По всичко изглеждаше, че мачът ще завърши с упсех за домакините, но в 85-ата минута Виго поднесе изненада.

Факундо Ронкалия бе на точното място след ъглов удар и наниза топката във вртата с глава за крайното 3:3.

Селта Виго е 8-и с 21 точки, а Бетис е на 14-ата позиция с 15 точки.