Атлетико Мадрид победи Севиля с 4:3 в мач от поредния кръг на Примера дивисион. Двата отбора сътвориха истинско шоу за зрителите на „Висенте Калдерон”.

Още в 1-вата минута Маниш откри в полза на Атлетико и с това сложа началото на головата фиеста.

В 14-тата минута Луиш Фабиано изравни за Севиля, но само две минути по-късно Серхио Агуеро отново даде преднина на „дюшекчиите”.

Минута преди края на първото полувреме Зе Кастро си вкара автогол и така двата отбора се прибраха в съблекалните при равенство 2:2.

В 70-тата минута Макси Родригес даде преднина на мадричани за трети път в двубоя. В последната минута на срещата Хосе Марин сложи точка на спора с четвърти гол за Атметико.

За да бъде шоуто пълно обаче още в следващата атака Луис Фабиано вкара втория си гол в мача и по този начин оформи крайния резултат 4:3 за Атлетико.

В класирането Атлетико е на 4-то място с 20 точки, колкото има и Барселона, но с мач по-малко. Севиля пък е на 10-та позиция с 12 точки.