Отборът на Атлетико Мадрид се изкчаи на четвърто място във временното класиране в Испания, на три точки от лидера Валенсия, след като записа победа като домакин над Сарагоса с 1:0.

„Дюшекчиите” играха повече от половин час с човек по-малко, но в крайна сметка успяха да стигнат до крайния успех. Единственият гол в срещата отбеляза Коща още в 20-ата минута, след един час игра от терена бе отстранен Хосе Антонио Рейес.

По-рано новакът Еркулес наказа гостуващия Севиля с 2:0, а и двете попадения за бяха дело на новото попълнение и звезда на тима Давид Трезеге. Французинът откри с гол от дузпа в 21-ата минута и добави втори в 38-ата минута.

Във временното класиране лидер е Валенсия с актив от 13 точки. Следват отборите на Барселона, Реал и Атлетико. В дъното са тимовете на Леванте, Депортиво Ла Коруня и Сарагоса.