Наставникът на Реал Мадрид Карло Анчелоти изрази мнението си, че нападателят на Монако Радамел Фалкао не e нужен в настоящия момент на „кралете“. Както е известно, преди да премине при „князете“ от Атлетико Мадрид, колумбиецът бе спряган за трансфер и в „белия балет“.
„Фалкао е наистина голям играч, но ние сме доволни от нападението, което притежаваме. Бележим много голове и можем да заключим, че не се нуждаем от Фалкао“, обясни италианецът.
„Много се радвам, че Роналдо бе определен за най-добрия играч в света от списание World Soccer. От толкова време говоря за него. Но сега по-важна е Златната топка – той я заслужава и очаквам да я получи“, коментира Анчелоти.
„Не ме интересува какво ще отреди жребият за Шампионската лига. Който и да ни се падне, ще бъде труден съперник. Разбира се, има някои тимове, които са по-опасни от други, но всички са трудни“, завърши Анчелоти.