Старши треньорът на Байер Леверкузен Михаел Скибе изрази недоволството си от програмата на отбора.

В рамките на 48 часа неговите момчета трябва да изиграят две срещи. В четвъртък бившият тим на Димитър Бербатов се изправи срещу Тулуза (1:0) в рамките на турнира за Купата на УЕФА, а в събота предстои да се изиграе 11-я кръг от шампионата на Германия.

„Този график влияе отрицателно на състезателния процес. Чудя се защо да не може да срещнем Щутгарт в неделя вечерта, вместо в събота. Футболистите просто не могат да отдъхнат при такава програма”, заяви Михаел Скибе.

Вчера Байер Леверкузен постигна минимална победа над Тулуза в мач от група Е от турнира за Купата на УЕФА. Единственото попадение в срещата бе дело на Кислинг в 35-та минута.