Отборът на Падерборн обърна Хановер 96 за шест минути за крайното 2:1 в мач от 21-ия кръг на Първа Бундеслига. И трите попадения в срещата паднаха през второто полувреме на двубоя.

Домакините от Хановер поведоха в 66-ата минута. Марсело се разписа за 1:0 с нисък удар в долния ляв ъгъл на вратата, след като засече отблизо топката в мрежата на съперника.

Гостите обаче се мобилизираха и стигнаха до обрат. В 73-ата минута след балонно центриране отляво, Сърджан Лакич засече с глава за 1:1. Малко след това, в 79-ата минута, Албан Меха се разписа след директен удар от фаул за 2:1.

По този начин Падерборн спечели важни три точки в битката за оцеляването си. Тимът заема 12-о място с 23 точки - на 2 от опасната зона. Хановер е на 10-ата позиция с 25 пункта.