Кайзерслаутерн и Хайденхайм не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат 2:2 в двубой от 26-ия кръг на германската Втора Бундеслига.

И четирите гола паднаха през втората част, когато гостите поведоха с две чисти попадения, които бяха дело на Тим Клайндийнст в 53-ата и на Флориан Пик в 75-ата минута.

В добавеното време на срещата обаче настъпи истинска драма. Първо Клайндийнст удари греда от бялата точка, преди Никола дьо Превил да върне един гол за домакините в третаа минута от добавеното време. Буквално в последните секунди на срещата пък Филип Херхер донесе точка за своя тим.

В класирането Кайзерслаутерн е седми с 40 точки, докато Хайндехайм е втори с 51 пункта. Лидер е Дармщат с 55 точки.