Майнц 95 и Фрайбург завършиха 1:1 в последен мач от 25-ия кръг на германската Бундеслига. Фрайбург поведе с гол на японеца Рицу Доан в 55-а минута и бе близо до крайния успех, но в шестата минута на добавеното време Майнц стигна до точката с изравнителен гол на Карим Онисиво.

Със спечелената точка Фрайбург остана в топ 4 на класирането. От своя страна Майнц 05 е на девета позиция и също не е далеч от евроквотите.

През първата част Людвик Айорк от отбора на Майнц 05 се разписа, но съдията отмени попадението му заради засада.

Второто полувреме започна повече от добре за гостите от Фрайбург и само десет минути след подновяването на играта поведоха в резултата

Усилията на Майнц се отплатиха дълбоко в добавеното време, когато при един от поредните щурмове, гостите абдикираха и допуснаха попадение в мрежата си. Една отскочила тока стигна до Карим Онисиво в наказателното поле и играчът на топките я заби в левия ъгъл на вратата.