Отборите на Аугбург и Херта Берин завършиха при 1:1 двубоя по между си от 15-ия кръг на Бундеслигата.

Аугсбург поведе с 1:0 в 74-ата минута и вече виждаше победата, но в първата минута на добавеното време Саломон Калу изравни за гостите.

Тимът на Аугсбург е седми с 23 точки в актива си, колкото има и Хофенхайм, а Херта е 12-и във временното класиране с 18 точки, колкото има и Волфсбург.

Аугсбург можеше да открие още в 33-ата минута, но Марсел Хелер удари греда. В 44-ата Михаел Грегорич получи добър пас и стреля, но прати топката вдясно от вратата на гостите.

Домакините откриха в 74-ата минута чрез бразилецът Каюби, който прати топката неспасяемо във вратата на Херта за 1:0.

Малко по-късно Михаел Грегорич стреля вляво от вратата на гостите и не успя да увеличи аванса на Аугсбург.

Изравнителното попадение падна в 91-ата. Никлас Щарк отклони с глава, а Саломон Калу засече топката и вкара за 1:1, носейки точка на Херта.