Тулуза и Сент Етиен направиха луд мач, в който в крайна сметка триумфираха гостите от Сент Етиен, победители с 3:2 в мача от седмия кръг на френската Лига 1.

„Зелените” вкараха първи в 23-ата минута чрез Диони и Сент Етиен се прибра с аванс от 1:0 на почивка.

Градел изравни в 63-ата минута, на само три минути след това Кабела итново изведе Сент Етиен напред в резултата 1:2.

Последва и трети гол за „зелените”, които победоха с 3:1 срещу своите домакини с гола на Салибур в 75-ата минута.

Дурмаз вкара за 2:3, но това беше последният гол в мача и победата остана за Сент Етиен.

И двата отбора са горната половина на класирането, като Сент Етиен е трети с 12 точки, а Тулуза с една по-малко е на петото място.