Сент Етиен и Тулуза поделиха точките в мача помежду си от петия кръг, завършвайки 2:2, след като гостите първоначално поведоха в 2:0.

Начало на голеадата даде Макс Грандел, който в 15-ата минута откри резултата след точно изпълнена дузпа. До нея се стигна, след като Тимъти Колоджейчак фаулира Жан-Виктор Маренго в наказателното поле.

9 минути по-късно Аарон Лея завърши по отличен начин контраатака, стреляйки по диагонала от 7-8 метра. Уесли Саид се отчете с асистенция, след ниско подаване от ляво.

Секунди преди края на първата част, Ромен Амума върна един гол за домакините след точен удар от границите на наказателното поле. Негов асистент бе Ян М'Вила след дълго подаване.

В 56-ата минута Амума засече от 5 метра центриране по земя от левия фланг на Денис Буанга, заличавайки преднината на Тулуза.

В следващия половин час съдийката бригада отмени 3 гола, заради засади. Първо точен шут на Уесли Саид не бе признат, а в последните минути Сент Етиен бе близо до пълния обрат, но Роберт Берич беше сюрпризиран, а автогол на Исиага Сила не бяха зачетени.