Отборите на Сент Етиен изиграха скучноват мач от 14-тия кръг на френската Лига 1, завършвайки при резултат 0:0.

През първата част домакините бяха по-добрия отбор, като в тяхната сметка бяха и двете най-добри положения за частта. И двата шанса се откриха пред нападателя Денис Боуанга, който обаче и в двата случая беше разочарован от добри намеси на стража на гостите.

През втората част положенията отново бяха малко, като в буквално последната минута на срещата Сент Етиен отново можеше да вземе аванс. Мигел Трауко се озова непокрит на около 20 метра от вратата на Монпелие, но отправеният от него шут премина на сантиметри от страничния стълб на Херонимо Рули.

По този начин двата тима запазиха съседните позиции в класирането. Сент Етиен е 5-ти с 22 пункта, докато Монпелие се намира на 6-та позиция с 20 точки след 14 срещи.