С гол на Муамаду Дабо отборът на Сен Етиен се наложи над тима на Пари Сен Жермен с 1:0 в мач от шестия кръг на Лига 1 и излезе от зоната на изпадащите.

Дабо се разписа в 14-та минута, след като проби от ляво и с мощен шут не остави шансове на вратаря Микаел Ландро. Малко по-рано нападателят на гостите Гийом Оаро пропусна чудесна възможност отблизо да даде аванс на своя тим.

През втората част парижани бяха по-добрият тим на терена, но така и не успяха да стигнат до изравнителен гол. Отново Оаро изпусна, след като не се възползва от подаване на Жером Ротен в 73-та минута. Малко след това Оаро бе изведен в чиста позиция, премина и вратаря Жоди Вивиани, но пак не вкара.

Нанси и Рен не излъчиха победител - 0:0, в мач, в който и двата отбора можеха да стигнат до победата, но не успяха да реализират положенията си.

В последния мач от кръга Олимпик Марсилия и Монако също не можаха да си отбележат гол и завършиха при нулево равенство.