В мач от 20-ия кръг на Лига 1 Пари Сен Жермен победи с минималното 1:0 като гост Анже. Победното попадение реализира Курзава в 70-ата минута на срещата. След успеха парижани заемат първото място в класирането с 42 точки, но и мач повече спрямо втория Лион. Анже са на 7-ото място с 30.

През първата част въпреки опитите и на двата тима да се разпишат това не се получи. В 48-ата минута на срещата Мбапе пропиля чудесна възможност да се разпише, но топката мина встрани от вратата. Домакините пропуснаха да открият резултата четири минути по-късно след удар на Диони, но Навас се намеси решително.

В 55-ата минута отново Мбапе стреля опасно, но вратарят на домакините изби в корнер. Все пак в 70-ата минута Курзава намери място в наказателното поле и се разписа, за да изведе тима си напред в резултата.

Така това се оказа и единствения гол в срещата, а това донесе 3-те точки за тима на Пари Сен Жермен.