Флориан Товен изпусна дузпа и Олимпик Марсилия загуби с 1:2 срещу Ним в мач от френското първенство по футбол. Така марсилците останаха шести в класирането на Лига 1, докато Ним се изкачи от последно до 18-о място в класирането.

Товен изпрати вратаря Баптист Рейне в грешния ъгъл при наказателния удар в 35-ата минута, но топката прехвърли напречната греда. Секунди по-късно стражът на Ним спаси и удар на Дарио Бенедето от близко разстояние, а марсилците платиха скъпо за тези пропуски.

Ним удари с два гола на шведския халф Никлас Елиасон в началото на второто полувреме. Той реализира две асистенции на Софиан Алакуш в 55-ата и 58-та минута и с това неговият отбор се отлепи от дъното на класирането. Марсилия отговори само с един гол, дело на Бенедето в 85-ата минута.