Последният във Франция тим на Каен победи с 2:1 съперника на ЦСКА в турнира за Купата на УЕФА Тулуза в отложен мач от третия кръг Лига 1.

Виолетовите, които играха изцяло с титулярния си състав, падаха с 0:2 до 90-ата минута, след попадения на Лилиан Компан и Бенджамин Ниве за Каен съответно в 13-ата и 55-ата минути. Почетният гол за гостите от Тулуза отбеляза Ахил Емана в допълнителното време на двубоя.

Това е четвърти пореден мач без победа за виолетовите. Последната победа на Тулуза бе на 15 септември, когато възпитаниците на Ели Боп победиха с 2:1 Олимпик Марсилия.

Съперникът на ЦСКА се смъкна на 12-о място в класирането на Лига 1 с 11 точки от осем мача. Каен отлепи от дъното и вече е на 16-а позиция с актив от седем точки.

Тулуза: Душе, Фофана, Сето, Конгре, Илунга, Диуз, Мансаре, Сисоко, Емана, Жиняк, Еламндер (Бергуно, Батле, Ебондо).