Ница победи Бордо с 2:1 в мач от 31-ия кръг на френската Лига 1. Домакините успяха да изковат победата, но нападателят на "жирондинците" Франсоа Камано направи два немислими пропуска.

Първо в 56-ата минута след центриране от корнер топката стигна до Йованович, който нанесе изстрел посока вратата на Йоан Кардинал, но топката се оказа пред Камано, който от няма и метър разстояние я изпрати над напречната греда. Десет минути по-късно Камано получи подарък от Максим Льо Маршан, който му подаде кълбото и той от седем-осем метра изпрати топката встрани от целта, след като стражът на домакините Кардинал вече бе на земята, когато той отправи изстрела.

Със сигурност това не бе денят на младия Франсоа Камано. Пропуските може да видите в прикаченото видео.