Брест и Страсбург направиха равен 1:1 в отложен мач от 12-ия кръг на Лига 1. Домакините трябва да съжаляват повече, защото пропуснаха доста положения и не успяха да запишат трета поредна победа.

Домакините излязоха напред в края на първото полувреме с гол на Жереми Ле Дуарон. Нападателят влезе отдясно в наказателното поле и с удар по земята преодоля Матс Зелс.

През второто полувреме резервата на Брест - Матия Перейра-Лаж, стреля неточно с глава от чиста позиция.

Гостите дочакаха своя шанс десет минути преди края, когато Емануел Емега получи хубаво подаване от Марвин Сеная и нямаше как да сгреши за 1:1.

Равенството остави Брест на 7-о място в класирането с актив от 22 точки, колкото има и Ланс. Страсбург е над зоната на изпадащите.