Сент Етиен постигна впечатляваща победа над Оксер с 3:1 в мач от френската Лига 1. Домакините откриха резултата още в 15-ата минута, когато Зурико Дивиташвили успя да стреля от границата на наказателното поле, оставяйки вратаря Донован Леон без шанс за реакция.

Въпреки опити на Оксер да се върне в мача, когато Ласин Синайоко реализира гол, той не беше зачетен заради засада. В 54-ата минута домакините удвоиха преднината си след нов точен удар на Дивиташвили.

Гостите не се предадоха и в 74-ата минута Тео Беър успя да отбележи, намалявайки резултата на 2:1. Въпреки това, в 86-ата минута Сент Етиен отговори с третия гол, след като Лукас Стасан изведе Дивиташвили, който отбеляза с прехвърлящ удар.

Тази победа укрепва позициите на Сент Етиен в класирането и демонстрира силната игра на отбора.