Сент Етиен победи с 2:0 гостуващия Тулуза в двубой от 34-ия кръг на Лига 1. Головете за успеха на "зелените" реализира Роберт Берич във 2-ата и 10-ата минута на срещата.

Още във втората минута Берич откри резултата в полза на домакините. Докато се усетят гостите от Тулуза допуснаха второ попадение, отново дело на Берич, който порази вратата на домакините в 10-ата минута.

След тези вихрени първи минути играта се поуспокои и до нови попадения не се стигна. В 78-ата минута на двубоя Дебюши извърши нарушение в наказателното поле, но Градел пропуста отсъдената дузпа, като Руфие спаси.

До края на двубоя не се случи нищо интересно и Сент Етиен взе успеха с него тимът заема 4-ото място с актив от 59 точки, а Тулуза е на 15-ото място с 36.