Ница и Тулуза завършиха 0:0 в мач от 36-я кръг на Лига 1. Този мач не можеше да промени нищо за двата отбора, като Ница се бори да завърши в топ 10, а в момента е на 9-а позиция с 52 точки, докато Тулуза остава на 13-о място с 44 пункта на сметката си.

Двубоят бе атакуващ, като Ница определено имаше повечето положения в мача. Първото полувреме Тулуза създаде чудесни възможности, а домакините не бяха особено активни. През втората част нещата се промениха, като Ница онправи цели 14 удара, шест от тях точни. Тулуза не успя да създаде голово положение, но все пак уддържа на противниковия натиск.

Двата отбора поделиха точките след нулевото равенство, като ще гледат да завършат позитивно сезона, с мисъл вече за следващата кампания.