Монако и Бордо не излъчиха победител, завършвайки 1:1 в мач от 28-ия кръг на Лига 1. "Монегаските" откриха с попадение на Фалкао в 48-ата минута, но Джими Бриан от дузпа възстанови равенството.
След тази точка Монако заема 17-ото място с актив от 27 точки, а Бордо е 13-ти с 33.

Въпреки създадените положения и пред двете врати двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

Монако откри след отлично изпълнение с глава на Фалкао, който засече центриране отляво и матира вратаря на Бордо. След попадението "монегаските" имаха превес в следващите минути, но втори гол не падна. В 63-ата минута съдията се консултира с ВАР при игра с ръка в наказателното поле на Фалкао и отсъди дузпа, която Бриан превърна в гол.

В следващите минути и двата тима имаха възможност да реализират ново попадения, но не се получи и така двата отбора взеха по 1 точка. В други мачове от този кръг Дижон и Реймс не се победиха, завършвайки 1:1, а Амиен победи Ним с 2:1.