Отборът на Ница победи Бордо с 1:0 в мач от 18-ия кръг на френската Лига 1. Победният гол бе дело на Марио Балотели в 36-ата минута на срещата. Това е 10-о попадение за италианския нападател от началото на сезона. Балотели вкарва в четвърти пореден двубой за Ница.

"Орлетата" записаха четвърта поредна победа в Лига 1, а тимът се изкачи на шесто място във временното класиране с 26 точки.

Футболистите на Бордо пък допуснаха трето поредно поражение. Бордо е 15-и във френското първенство с 20 точки към момента.

Гостите изпуснаха обещаваща възможност в 21-ата минута след удар на Юсуф Сабали, а в 30-ата Аласан Плеа не успя да се разпише за Ница.

В 36-ата обаче Пиер Леес Мелу свали към Марио Балотели, който не сгреши за 1:0 в полза на Ница.

След почивката двата тима не успяха да си отбележат ново попадение като пропуски направиха Балотели и Леес Мелу, но победата бе за домакините от Ница.