Отборите на Лион и Страсбург не успяха да се победят и завършиха наравно 1:1 в среща от 25-ия кръг на Лига 1. Домакините поведоха в 21-вата минута чрез Бертран Траоре, който най-накрая отбеляза попадение, но малко преди края на първата част Маджеед Уарис възстанови равенството.

Страсбург можеше да стигне до победата в добавеното време, но защитникът Александър Джику пропусна на празна врата. Гостите изпълниха фаул, а топката се озова право в краката на Джику, чийто удар бе неточен.

Бертран Траоре откри за домакините в 21-вата минута, след като ударът му завърши в мрежата след като овладя центриране на Максуел Корне.

В края на първото полувреме Маджеед Уарис върна паритета, след като направи двойно подаване с Кевин Зохи и излезе зад защитата, след което и прати топката в мрежата.

Зохи също изпрати топката в мрежата на Лион, но след проверка с ВАР попадението бе отменено заради засада.

Така Лион падна до 11-а позиция с 34 точки, а Страсбург остана 7-и с 37 пунка.