Отборът на Ланс победи като гост Каен с 4:1 в мач от 24-я кръг във френската Лига 1.

Срещата започна отлично за гостите, които още в първата минута успяха да открият резултат в своя полза с гол на Маулида. До края на първата част падна и още едно попадение във врата на домакините дело на Манган в 32-та минута.

Второто полувреме също се разви по план за футболистите на Ланс, който поведоха с класическа преднина в 65-та минута с попадение на Реми. Три минути по-късно обаче, Лемаотре върна един гол.

Интригата в срещата приключи изцяло в 75-та минута, когато Сеубе от Каен си вкара автогол и направи резултата 4:1 в полза на Ланс.

След днешната победа Ланс заема 13-то място с 30 точки, а Каен е на 8-о място с 34.