Бордо се издъни при домакинството си на Аячо от шестия кръг в Лига 1 и завърши 2:2, въпреки че на два пъти водеше в резултата.

Играчите на Франсоа Гило изиграха сравнително слабо първо полувреме и не успяха да намерят път към вратата на мексиканския национал Гилермо Очоа.

През втората част централният бранител Енрике най-сетне надигра южноамериканеца след пас на Ярослав Плашил. Аячо обаче изравни след десет минути игра, когато в 64-ата Рикардо Фати се възползва от асистенция на Мостефа.

В 78-ата Бордо отново излезе напред чрез Йоан Гуфран, ала в първата минута на добавеното време резервата Карл Балгазуани вкара за крайното 2:2.

Така Бордо загуби мястото си в топ 5 и вече 6-и с 10 точки, докато Аячо заема 12-о място с 6 в актива си.