Бившият полузащитник на Левски Жоазиньо се отличи с гол и асистенция при победата на новия си отбор ФК Краснодар с 4:0 срещу чешкия Яблонец в контролна среща в турския курорт Белек.

Жоазиньо, който се присъедини към руския клуб в началото на месеца, откри резултата в 12-ата минута. Той беше изведен зад гърба на защитата след дълъг пас на Душан Анджелович, влезе ляво в ляво в наказателното поле и с удар в близкия ъгъл направи 1:0 за Краснодар.

Бразилецът асистира за третото попадение четири минути преди почивката. Той подаде към в ляво в пеналта на Шамил Лахиялов, който направи резултата класически.

Жоазиньо беше заменен в началото на втората част от Михаил Комков.

Бившият халф на Черноморец Бургас Марсио Нуньо също започна като титуляр за руския тим. Той беше заменен в 70-ата минута от Азим Фатуллаев.