Вратарят-голмайстор на Сао Пауло - Рожерио Сени, отново записа името си сред голмайсторите, но този път в собствената си врата при загубата с 0:3 от Наутико в среща от първенството на Бразилия.

Сени опита да изчисти топката след изпълнение на корнер, но вместо това я вкара с мрежата си. Попадението падна в 61-а минута и оформи крайното 3:0 за Наутико.

39-годишният Рожерио Сени има над 100 гола за Сао Пауло от фаулове и дузпи.

Холандецът Кларенс Зеедорф вкара втория гол за победата на Ботафого с 2:0 над Спорт Ресифе. Въпреки победата малобройната публика, наброяваща около 4000 души, през целия мач освиркваше старши треньора на Ботафого Освалдо де Оливейра.

Атлетико Минейро запаси лидерската си позиция в класирането след равенство 1:1 срещу Атлетико Гоянензе. Роналдиньо удари три греди, но не успя да се разпише за Атлетико Минейро.

Ернандеш откри резултата за Гоянензе в 9-а минута, а Бернанрд изравни до почивката.

Минейро е начело с 39 точки, три повече от втория Флуминензе, който завърши 1:1 с Крузейро. Трети е Васко да Гама с 34 точки.