Бившият футболист на Левски Жоазиньо вкара първите си два гола във Висшата лига на Русия при победата на неговия ФК Краснодар у дома над Волга Нижни Новгород с 4:2.

През първата част воденият от бившия треньор на „сините” Славолюб Муслин тим поведе с 2:1 с попадения на Юра Мивсисян и Алиаксандър Кулчии, докато Антон Хазов бе точен за гостите.

През второто полувреме дойде часът на Жоазиньо и той първо направи 3:1 в 61-ата минута с точен изстрел от границата на малкия пеналт, а след това дребничкият бразилец фиксира и крайното 4:2 с гол с глава в 74-ата минута, като междувременно Хазов бе намалил на 3:2.

С този успех Краснодар се изкачи на девето място със 17 точки от 13 мача, докато Волга остана на 12-а позиция с 13 точки.