ВИДЕО: Замериха с кутийка от бира Дейвид Бекъм Youtube
ВИДЕО: Замериха с кутийка от бира Дейвид Бекъм

Полузащитникът на Лос Анджелис Галакси Дейвид Бекъм бе замерен с кутия от бира по време на четвъртфиналния плейоф в Американската Мейджър лийг сокър срещу Торонто (2:2), съобщи Дейли Мейл.

Английската суперзвезда бе обстрелван и с ленти при опита си да изпълни ъглов удар на мача в Торонто.

Това разгневи Бекъм, който хвана полупразната кутия с бира и я размаха първо към съдиите, а след това и към публиката.

"Атмосферата на стадиона беше страхотна. По-голямата част от публиката бе дошла да се забавлява. Жалко, че шепа хора опитаха да развалят празника. Жалко и, че деца станаха свидетели на това", коментира Дейвид Бекъм.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google