Роналдо вкара два гола, а Коритнианс разби гостуващия Авай с 4:0 в мач от 33-ия кръг на бразилското футболно първенство.

Бившият бразилски национал направи резултата класически в 84-ата минута, когато съперникът вече беше с девет души на терена след червени картони на Робиньо и Емерсон.

В самия край Роналдо се разписа и от дузпа за нарушение срещу Дентиньо в наказателното поле. Брено Сезар и Мендеш Елиаш вкараха другите две попадения за Коринтианс, който събра 57 точки и се изкачи на второ място в класирането.

Флуминензе завърши 0:0 като гост на Интернасионал и остана на лидер в класирането с 58 точки. Крузейро пък пропусна шанса си да се изкачи на върха.

След домакинско поражение с 0:2 от Сао Пауло тимът падна на трета позиция с 57 точки. Родригес Да Силва и вратарят Рожерио Сени от дузпа реализираха попаденията след почивката за гостите, които прогресираха до седма позиция с 50 точки.

Ботафого се наложи с 3:2 над гостуващия Гоянензе и се утвърди на четвърто място с 54 точки.

В дербито на дъното Гремио се наложи с 2:0 над Гояш, но остана на последното място в класирането.

Атлетико Минейро пък стигна само до 0:0 като гост на Гуарани и остана на 17-о място в зоната на изпадащите.