Нападателят на Сидни Алесандро дел Пиеро изригна с четири попадения в мач от шампионата на Австралия. Двубоят с Уелингтън Финикс завърши при 7:1, а бившата звезда на Ювентус зарадва феновете си с изключителното си представяне.

Това са първите четири попадения в един мач за Дел Пиеро. Независимо от напредналата му възраст, играчът отново успя да демонстрира завидни качества. Нападателят на Сидни реализира три гола в интервала между 21-та и 39-та минута. Четвъртото си попадение Дел Пеиро отбеляза през второто полувреме, в 70-та минута.

„Много съм щастлив, но резултатът 7:1 с нищо не се различава от 1:0. И в двата случая дават по три точки. Така че вече мислим за следващия си мач“, сподели доволният Алесандро дел Пиеро.