Бившият играч на ЦСКА Валентин Илиев остана през всичките 90 минути на терена за своя Университатя Крайова в мача с ЧСМС Яш. Неговият тим обаче падна с 0:1 при това свое гостуване.

Единственото попадение в двубоя падна след почивката. В 55-та минута Маделин Чиука се разписа след подаване на Василе Джордже, а Илиев и съотборниците му нямаше какво да направят.

До края Университатя се хвърли в атака в търсене на гол за поне частичен обрат, но това не се случи и в крайна сметка българинът и останалите играчи от тима от Крайова трябваше да се примирят с десетата си загуба за сезона.

След този мач Университатя е на осмо място с 27 точки и почти няма шансове да се пребори за позиция в Топ 6. Илиев и компания вече са пуснати в почивка и се очакват в началото на 2016 г. за старта на зимната подготовка.