Селекциите на Тунис и Мали завършиха при резултат 1:1 в мач от група Е на Купата на африканските нации.

И двата гола в срещата паднаха до 20-ата минута, а след това повече попадения не паднаха.

Със спечеления пункт Мали остава лидер с 4 точки и предстоящ двубой Намибия – Южна Африка. Тунис е на трето място с 1 точка.

Мали влезе по-добре в мача и поведе в 10-ата минута. Ласин Синайоко се разписа след асистенция на Камори Думбия.

Точно 10 минути по-късно равенството беше възстановено. Точен за „орлите от Картаген“ беше Хамза Рафия.

Резултатът 1:1 се запази непроменен до края. В заключителните минути от редовното време Тунис и Мали предприемаха все по-малко рискове. Тяхната първостепенна цел беше не загубят.

В последния си мач от групата Мали се изправя срещу Намибия, докато Тунис срещу Южна Африка.