Спартак Москва с Ивелин Попов в състава си направи само 2:2 при гостуването си на Ростов в мач от 15-я кръг на руското първенство.

Загубените точки оставиха Спартак на пето място във временното класиране с 21 точки.

Попов игра пълни 90 минути за състава от Москва.

Алексей Йонов откри резултата в 20-та минута за Ростов, но само четвърт час по-късно Спартак стигна до пълен обрат.

Лукас Фернандо с хубаво попадение изравни в 31-та, а в 34-та Денис Глушаков се възползва от свалена топка в наказателното поле и стреля точно за 1:2.

Битката продължи с пълна сила след почивката, като и двата тима имаха своите възможности.

Йонов отново успя да прати топката в мрежата в 58-та минута, но попадение не бе зачетено заради засада.

Ивелин Попов имаше страхотна възможност да реализира в 67-та минута, но не намери вратата от седем метра.

Спартак не успя да издържи до края и в 87-та минута Ростов стигна до изравняването 2:2 с гол на Мачей Вилюш.