Световният шампион Италия спечели домакинската си среща от група B благодарение на Лука Тони. „Адзурите” победиха с 2:0 у дома Шотландия в евроквалификационна среща.

Още в 12-та минута на мача Тони откри головата сметка на италианците. Масимо Одо центрира от пряк свободен удар и нападателят прати топката в мрежата с глава. 20 минути преди края на срещата футболистът на Фиорентина вкара втория си гол отново с глава след пас на Де Роси.

В друга среща от групата Украйна записа минимална, но много важна победа над отбора на Литва.Единственият гол в мача вкара Гусев, който се разписа в 47-та минута.

Грузия се наложи над Фарьорските острови с 3:1 в третия мач от група B. За домакините се разписаха Сирадзе в 26-та и Яшвили в 45-та и 90-та минути (в последната минута на мача футболистът на германския втородивизионен Фрайбург вкара от дузпа).