Нападателят Карлос Тевес реализира два гола в последния половин час на мача, за да помогне на Бока Хуниорс да спечели "Суперкласикото" на аржентинския футбол с Ривър Плейт с 4:2.

Гостите изоставаха с 1:2 до 62-рата минута, когато Тевес се възползва от грешка на младия вратар на Ривър Аугусто Батая, за да изравни резултата.

В 82-рата минута бившият нападател на Манчестър Юнайтед и Ювентус направи обрата в мача пълен, след като бе точен с хубав в горния далечен ъгъл на вратата на Батая. Крайното 4:2 оформи влезлият като резерва Рикардо Сентурион в добавеното време.

Точни за домакините от Ривър бяха Себастиан Дриуси и Лукас Алараио в 35-ата и 40-ата минута. Резултатът в мача пък бе открит в 14-ата минута от Валтер Боу, който завърши подаване на Тевес.

В класирането водач е тимът на Бока Хуниорс с 28 точки то 13 мача. На втора позиция е Естудиантес с 27 точки, колкото има и третият Сан Лоренсо. Ривър Плейт е на 11-о място с 19 точки.