Сърбия постигна сравнително лека победа с 2:0 при гостуването си на Фарьорските острови в световна квалификация от група 7.

Гостите поведоха в резултата в самия край на първото полувреме, когато в 44-та минута се разписа Йованович и с това попадение успокои своите съотборници.

Суботич оформи крайния резултат в срещата в 62-та минута и по този начин подпечата победата за Сърбия.

Със спечелените три точки Сърбия вече има актив от 18 точки от 7 мача, а Франция е на второ място с едва 10 точки от 5 мача.

На трето място е Литва с 9 точки от 7 мача, а четвъртата позиция заема Австрия със 7 точки от 6 мача.

На последните две места в групата се намират отборите на Румъния със 7 точки от 6 мача и Фарьорските острови с едва 1 точка.