Сърбия и Камерун сътвориха страхотно шоу, само няколко дена преди началото на Световното първенство в ЮАР. В контрола помежду си, двата отбора си вкараха цели седем гола, като съседите ни победиха с 4:3 африканския си съперник.

Уебо откри за Камерун в 5-та минута, а в 16-та спряганият за редица европейски грандове Милош Красич изравни резултата. Отново Уебо обаче даде аванс на своя отбор в 20-та минута.

До края на полувремето сърбите тотално обърнаха развоя на срещата и след голове на Деян Станкович (25’), Ненад Милияш (44’ от дузпа) и Марко Пантелич (45’) поведоха с 4:2.

През второто полувреме падна още един гол, дело на Максим Чупо-Мотинг, който в 67-та минута оформи крайното 4:3.

Сърбия е в група D на Световното в компанията на Германия, Австралия и Гана. Камерун пък ще трябва да се срещне с Холандия, Япония и Дания в група Е.