Сърбия разби с 4:1 нашия съперник в квалификациите Азербайджан. Контролата се игра в австрийския град Санкт Пьолтен при голяма горещина.

Сърбите започнаха силно и още в 10-ата минута капитанът Иванович вкара с глава след изпълнение на корнер от Коларов. След още няколко пропуснати шанса от Сърбия азерите наказаха това с хубав гол на Назаров след удар от 20 метра за 1:1.

Нашите западни съседи започнаха втората част като първата и отново стигнаха до бърз гол. В 55-ата минута Митрович притисна вратаря на азерите, топката попадна у Ляич, който от 25 метра намери мрежата за 2:1.

В 63-ата минута Бранислав Иванович вкара втория си гол и трети за Сърбия, намесвайки успешно при разбъркане в пеналта на азерите.

Минута преди края Лазар Маркович окончателно торпилира Азербайджан с четвъртия гол за Сърбия, фиксирал крайното 4:1.