Българският защитник Страхил Попов се появи като резерва за Касъмпаша и помогна на отбора си да спечели точка у дома с Карабюкспор. Мачът завърши 2:2, като домакините изоставаха до 73-ата минута, когато Тити вкара от дузпа.

Страхил Попов влезе на почивката на мястото на Вейсел Саръ и се включи много добре с няколко добри атаки. Именно при негово центриране се създаде ситуацията, от която стана дузпата за равенството 2:2.

Олафур Скуласон откри за гостите още в 4-ата минута, а Андре Кастро изравни в 11-ата. Баръш Башдаш в 31-ата минута отново изведе Карабюкспор начело, докато дойде дузпата 20-ина минути преди края.

С това равенство Касъмпаша се придвижи леко напред от зоната на изпадащите и вече има 12 точки на 10-о място. С 3 по-малко има Анталияспор, който е първи под чертата. Карабюкспор заема 9-о място с 14 точки./БТА