Отборът на Рейнджърс загуби първи точки в Шотландия, а това никак не се хареса на привържениците и мениджъра на тима Стивън Джерард. След три поредни победи, шотландският гранд се препъна при гостуването си на Ливингстън, завършвайки 0:0.  Легендата на Ливърпул, а сега треньор на Рейнджърс Стивън Джерард не спести критиките си към своите играчи.

„Истината е, че не направихме достатъчно, за да спечелим. Особено през първото полувреме, когато не играхме добре и ни липсваше завършващият удар. През втората част нещата се подобриха, но след като не отбелязахме гол, сами сме си виновни.

Играчите трябва да се сърдят на себе си. Знаем за какво се борим и за всички е ясно, че гоним високи цели, но трябва да се научим да реализираме положенията си", завърши Джерард.