Победата на Партизан над Цървена Звезда с 1:0 донесе огромна радост на „гробарите“ и на българския нападател на тима Валери Божинов.

Бившият футболист на Манчестър Сити бе на терена до 67-ата минута. Божинов не успя да вкара гол, но пък се замеси в една от най-любопитните ситуации в срещата.

Докато Божинов бе на игрището съдията изпусна картоните си, а нападателят, който бе в близост до рефера демонстрира чувството си за хумор. Божинов взе картоните на рефера и преди да му ги даде, му вдигна червен картон.

⚫⚪Hvalavam Grobari!!!⚫⚪

A photo posted by Valeri Bojinov Official (@valeribojinov86) on

След края на мача пък българинът се включи дейно в празненствата. Малко след това сподели кадри в профила си в една от социалните мрежи.

Припомняме, че победният гол за Партизан бе дело на Леонардо. Бразилецът реализира в 89-ата минута.